Author: s***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Love this wig bought this before
Color: Blonde Ombre
Price: 399kr
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Blonde Ombre |
| Type | Lace Front Wigs |
| Cap Type | HD Lace |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Festival |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Lace Area | 13*4 |
| Net Weight | 220 g |
| Length | 45 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb251217135302019542036 |
Overall Rating: 4.66/5
Author: s***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Love this wig bought this before
Color: Blonde Ombre
Author: p***p
Rating: 3/5 ★★★☆☆
Date:
Review: The listing says blonde ombre but it's very ashy. Definitely cool tones not warm. Lace front is good, the size is good for a smaller head too.
Color: Blonde Ombre
Author: L***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Sehr gut
Color: Brown Ombre
Author: m***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: inna niż na zdjęciu sam blond
Color: Light Brown